Hakkımızda

Karabağ Hukuk Bürosu

 

Karabağ Hukuk Bürosu uzun yıllardır uzman kadrosuyla hukukun pek çok alanında başarıyla hizmet vermektedir ve her geçen gün ekibini büyütmektedir. Gerek mevzuattaki değişiklikler gerekse uygulamada gerçekleşen her türlü değişikliği yakından takip eden çalışma prensibiyle kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Hukukun her uzmanlık alanına göre ayrı kadrosal çalışmalarını gerçekleştirmekle beraber hukukun her dalına ait ayrı bir birim oluşturmak suretiyle davalarını ve çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye’nin ileri ve önde gelen pek çok Şirketine hukuki danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra davalardaki başarısı ve Müvekkil odaklı yaklaşımıyla da kendini göstermekte ve fark edilmektedir. Hukukun üstünlüğü ilkesi benimsenerek Müvekkillerin menfaatleri en iyi şekilde korunmakta ve bu kapsamda Müvekkillerin aydınlatılması ve bilgi güvenliği en etkin şekilde sağlanmaktadır.

 

Kuruluşundan bu yana özellikle Ticaret Hukuku, Şirketler hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sigorta Hukuku (Özellikle araç değer kaybı, ölümlü/yaralamalı trafik kazalarından kaynaklı maddi ve manevi tazminat davaları), İcra ve İflas Hukuku alanlarında faaliyet gösteren Karabağ Hukuk Bürosu, bunların yanı sıra Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Ekibimiz

Kurucu Avukat

Av. Arb. Ecem KARABAĞ ÖZÜNTÜRK

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Kurucu Avukat uzun yıllardır uzman ekibiyle arabuluculuk, hukuki ve danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzmanlık Alanları: İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, Vergi Hukuku

İletişim: info@karabaghukuk.com


Kıdemli Yönetici Avukat

Av. Didem BAHÇEKAPILI BÜLBÜL

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Kıdemli Yönetici Avukat uzun yıllardır Karabağ Hukuk Bürosunda uzmanlığıyla hukuki ve danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzmanlık Alanları: İcra ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare Hukuku, Tahkim & Alternatif Uyuşmazlık Çözümleri

İletişim: info@karabaghukuk.com


Uzman Avukat

Av. Derya YÜKSEL

İletişim: info@karabaghukuk.com


Stajyer Avukat

Enes MALAT

İletişim: info@karabaghukuk.com

 

İcra ve İflas Sorumlusu

Murat ARAS

İletişim: info@karabaghukuk.com

 

İcra ve İflas Takip Elemanı

Ozancan ÇİDİK

İletişim: info@karabaghukuk.com


Yönetici Asistanı

İletişim: info@karabaghukuk.com


Call Center Ekibi (Çağrı Merkezi ve Arama Ekibi)

İletişim: info@karabaghukuk.com